Butik teknemiz 30 kişi kapasiteli olup, geziniz boyunca huzurlu ve sakin bir tur sunuyoruz.Tur esnasında ister gölgede kitap okuyup kendi müziğinizi dinleyebileceğiniz, isterseniz güneşlenebileceğiniz şezlonglu teraslarımızı kullanabilirsiniz. Gezi boyunca sizi rahat ettirmek birinci ilkemiz olup, Duş ve WC alanlar başta olmak üzere temizlik ve düzene çok önem vermekteyiz.

Tur başlangıcında hoşgeldiniz çayı, zengin bir öğlen yemeği (tavuk pirzola veya balık ) makarna, salata, günün meyveleriyle devam eden gezimizde akşam üstü çayı ile sonlandırıyoruz. Ayrıca zengin büfemizden, her türlü sıcak - soğuk içecekler, küçük atıştırmalıkları da ekstra olarak sunuyoruz.

Akyaka'nın eşsiz doğasını iliklerinize kadar hissetmek ve birbirinden bakir koylarını gezmek için en iyi yollardan biri de Kardeş Gezi Teknelerinin sizlere sunduğu konforlu ve eşsiz anlara kendinizi bırakmanızdır.

Muğla ilinin en güzel köşelerinden olan Akyaka ve yakınında bulunan bir çok koyu gezerken, adeta bir terapi almış olacaksınız.

Akyaka Limanından hareket eden teknemiz ile keşfedilmeye hazır koyları gezerken, tüm gün denizin içinde yemeğinizi yiyerek, güneşin ve masmavi suların tadını çıkarmaya hazırmısınız?....

Temiz hava ve doğa ile baş başa geçirebileceğiniz bir gün için mutlaka bizimle mavi turlara katılmalısınız.

Bizi hemen arayın.

Adres

Akyaka Mahallesi, Şimşek Sk.,

48650 Akyaka/Muğla

Telefon & Whatsapp

0532 748 18 41

© Copyright 2024 Kardeş Gezi Tekneleri.